نماد سایت ایزوگام تهران

نصاب ایزوگام تهران

ایزوگام

نصاب ایزوگام تهران

برای اجرا , نصب , سفارش خرید و اعزام نصاب ایزوگام تهران و حومه با ما تماس بگیرید.09125705349 – 22533080کلی و جزیی خدمات عایق کاری و اجرا و نصب ایزوگام , قیرگونی و آسفالت و براورد قیمت و هزینه تمام شده ایزولاسیون اجرا , نصب و تعمیرات ایزوگام پشت بام , سرویس بهداشتی , شیروانی,دیوار , ایرانیت استخر , باغچه , روف گاردن , منبع و مخزن آب , پی و فونداسیون , کف سازی , زیرسازی و موزاییک اجرا نصب و تعمیرات قیرگونی و آسفالت پشت بام , ساختمان , محوطه سازی , حیات و معابر عمومی و اختصاصی ارایه خدمات عایق کاری به شمال تهران , شرق تهران , غرب تهران , مرکز تهران , جنوب و حومه تهران

ایزوگام و عایق کاری روف گاردن

برای عایق کاری  باغچه و روف گاردن که قرار است در انتها خاک روی ان قرار بگیرد و درون ان درخت گل و گیاه کاشته شود. در عایق کاری  باغچه و روف گاردن بایستی زیرسازی منابی انجام دهیم. برای اینکار باید سازه مقاوم و مستحکمی داشته باشیم. اگر عایق کاری ایزوگام در زیر کار داشته باشیم نمی توان با عایق های حلال در آب ایزولاسیون را انجام داد. آن لایه نیز باید تمیز شودچون  نمی توان از محصولات حلال  آب مستقیم روی سطح لایه ایزوگام کار کنیم. بعد از کندن  و تمیز کردن  ایزوگام و حمل نخاله آن اگر بخشهای  خراب و متخلخل وجود داشت

قیمت ایزوگام در تهران

با استفاده از ملات ساخته شده و مخلوط کردن با چسب آب بندی بتون و استخر  آن قسمت را تعمیر می کنیم . بعد از خشک شدن و تعمیر قسمت های اسیب دیده  یک لایه قوی ملات سیمانی و مخلوط پلیمری  روی سطح اجرا می کنیم، لایه مذکور یک سطح صاف  فراهم می کند همچنین به عنوان زیر سازی لایه اصلی عایق کاری تلقی میگردد.

قیمت ایزوگام با نصب

بعد از زیر سازی محصول و عایق کاری پلیمری را که جایگزین نسبتا سبک و مناسبی برای ایزوگام میباشد بکار میبریم. محصولات آب بندی پلیمری موجود در بازار تنوع زیادی دارند و معمولا چند جزیی هستند. برای مخلوط کردن این عایق ها باید به راهنمای انها توجه شود. این نوع عایق ها برای عایق کاری و ایزولاسیون باغچه , روف گاردن و استخر بسیار مناسب هستند.

1-بازدید کردن از ناودان ‎,لوله ها ، درز پوش‎ها، کفشور در شهریور ماه از این نظر که آلودگی  یا زباله ای آن را نبسته باشد به عنوان نمونه اگر لوله کفشور  با آشغالی که  روی پشت بام ریخته شده است اباعث انسداد شود باعث نم زدگی آب به داخل خانه می‎شود.

2-بعد از اجرای  ایزوگام باید تا جایی که میتوانیم  از رفت و آمد‎های غیر ضروری خودداری شود و با کفشهای ضخیم و آجدار روی ان تردد نشود.

3- توجه کنید  که اشیا  نوک تیز مانندچهار پایه کولر ،پایه آنتن،لوله , و قطعات فلزی به خصوص برنده روی سطح ایزوگام و قیرکونی که در اثر فشار، در عایق فرو رفته و باعث اسیب دیدن ایزوگام  می‌شود و از ریختن مصالح بنایی بویژه سنگ  نوک تیز روی سطح پشت بام جلوگیری شود.

4-مساله دیگری که بسیار مهم است بویژه  در عایق کاری سرویس‌ها این است که باید بلافاصله بعد از ایزوگام و تست آن، سطح با یک لایه ملات  نازک و قوی سیمانی پوشش داده شود تا در طول کاشی کاری و سرامیک ، سطح عایق شده خراب نشود. چون اول کاشی کاری دیوار سرویس‎ها انجام می‎شود و بعد کاشیکاری کف اجرا میشود.

5- از انبار کردن و ریختن نفت , گازوییل و مواد نفتی , روغنی واسید روی پشت بام خودداری کنید زیرا بسیار خوردنده هستند.

6- فضولات حیوانی و پرندگان نیز به ایزوگام آسیب میزنند.

قیمت انواع ایزوگام دلیجان

در انتخاب ایزوگام فقط به قیمت ایزوگام و نصب آن فکر نکنید , انتخاب یک ایزوگام خوب بسیار مهم است. قطب تولید ایزوگام در ایران در شهر دلیجان است اما به صرف ساخت دلیجان بودن اکتفا نکنید. انتخاب یک ایزوگام مرغوب نسبت یک ایزگام معمولی شاید چندین سال طول عمر عایق کاری را افزایش دهد. مقاومت کششی ,مقاومت پارگی,جذب آب, مقاومت در برابر اشعه UV, فرسودگی حرارتی در هوا, انعطاف‌پذیری در سرما ,پایداری حرارتی,نفوذ ناپذیری در برابر آب, ضخامت، وزن واحد سطح از مهمترین ویژگیهای ایزوگام هستند که بالا بودن آنها میتواند طول عمر ایزوگام را افزایش دهد.

تعمیرکار ایزوگام

تشخیص ظاهری ایزوگام توسط یک فرد عادی با آزمایشهای زیر انجام میشود.

تعمیر پشت بام

وزن رول ایزوگام از 39 کیلوگرم کمتر نباشد. عایق یک لایه برای دیوار مناسب است برای ایزوگام پشت بام استفاده نشود. ایزوگام کار و نصاب ایزوگام با شیب بندی و کف سازی آشنا باشد. اصول ایمنی و حرفه ای را در محیط کار رعایت کند. همپوشانی رولهای ایزوگام را هنگام اجرا رعایت کند. در گوشه های کار ملات کاری کند و ماهیچه بکشد تا ایزگام 90 درجه نصب نشود. شستشوی قبل از اجرا و نصب ایزوگام را انجام دهد.

قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان

زاویه شعله و میزان شعله را درست انجام دهد تا ایزوگام به طور مناسب چسبندگی داشته باشد و نسوزد. اولویت بندی و شروع کار را با توجه به ابعاد بداند که معمولا از کنار ناودانی و لوله کشی ها میباشند. در جمع اوری کولر و سایر لوازم دقت کند.

با توجه به عایق کاری قبلی و وزن تحمیل شده به ساختمان عایق قدیمی را کنده تا بار اضافی راسازه تحمل داشته باشد. شکاف ها و خلل و فرج و ترکهای ایزوگام و عایق پیشین را برطرف کند. برخی مکانها مانند زیر کولرها را دولایه ایزوگام قرار دهد.

در اجرا ایزوگام دیوار دقت کند تا اگر متحمل وزن اضافی میباشد دچار افتادگی نشود و یا با قیر پوشانده شود. خدمات ایزوگام تهران با نصب , اجرا و تعمیرات ایزوگام در شمال شرق غرب جنوب و مرکز تهران در خدمت شماست. ایزوگام بام گستر دلیجان , ایزوگام پشم شیشه ایران , ایزوگام سراپوش دلیجان , ایزوگام مرجان دلیجان

 

خروج از نسخه موبایل