نماد سایت ایزوگام تهران

لکه گیری ایزوگام

ایزوگام

لکه گیری ایزوگام

اجرا , ترمیم و لکه گیری ایزوگام 09125705349 – 22533080 سراسر تهران و بدون تعطیلی اجرا و تعمیرات جزیی و کلی ایزوگام پشت بام , سرویس بهداشتی , آشپزخانه , پی و فونداسیون , دیوار و سایر بخشهای ساختماناجرا و تعمیرات قیروگونی سقف منزل , پشت بام ,خرپشته , سرویس حمام دستشویی و دیگر قسمتهای آپارتمان اجرا و تعمیرات آسفالت اجرای ایزوگام دولایه و فویل دار با برند ایزوگام مد نظر شما در رنجهای قیمتی مختلف

 

قیمت لکه گیری ایزوگام

قیمت لکه گیری ایزوگام پشت بام و ترمیم آن بستگی به نوع و مساحت سطح مورد نظر دارد. تعمیرات ایزوگام و عایقکاری معمولا در سطوحی به کار میرود که مساحت کل بسیار متراژ بالایی دارد و یا امکان کنده کاری و ترمیم سایر نقاط آن وجود ندارد و یا هزینه بر میباشد. لکه گیری ایزوگام به طور معمول در سطوحی مانند پشت بام و اماکنی که عایق زیرین موجود آن روی کار است و مشخص است به کار میرود. به عنوان مثال برای سرویس بهداشتی به هیچ وجه لکه گیری پیشنهاد نمیشود زیرا امکان عایق بندی با لکه گیری بسیار کم میباشد.

تعمیرات ایزوگام پشت بام

در روی پشت بام ها نیز معمولا در جاهایی مانند دور لوله ها یا ناودانی و آب بارانی و یا زیر پایه کولرها  و نقاطی که در زمستان و فصل سرما آب در آن جاری شده و یخ زده بیشتر آسیب پذیر میباشند. از این رو بهتر است در هنگام لکه گیری تا مساحت زیادی در اطراف محل نشت را لکه گیری نمود. برای این کار باید زیر سقف منطقه نشت داده شده را بررسی کرد تا مطمین شد تا علت نشتی از ایزوگام و عایق کاری پشت بام است نه علل دیگر مانند ترکیدگی لوله.

نحوه ترمیم ایزوگام

برای این کار میتوانید از یک تشخیص ترکیدگی لوله کمک بگیرید تا مطمین شوید. زیرا ممکن است در صورت لکه گیری باز هم علت اصلی مرتفع نشده باشد. خارج شدن اتصالات ناودانی و لوله های آب باران از یکدیگر یکی از این علت ها میباشد. در پایان استفاده از کولر ها در اواخر فصل تابستان یا اوایل پاییز شیر کولرهای آبی را ببندید تا سرریز آب و یخ زدگی در طول فصل سرما باعث آسیب رساندن به پشت بام نشود.

 

خروج از نسخه موبایل