نماد سایت ایزوگام تهران

قیمت ایزوگام با اجرا

ایزوگام

قیمت ایزوگام با اجرا

اجرا , تعمیرات و قیمت ایزوگام با اجرا تهران 09125705349 – 22533080 کلی و جزیی , سراسر تهران نصب  و تعمیرات ایزوگام پشت بام , خرپشته , دیوار , سرویس بهداشتی , آشپزخانه و دیگر قسمتهای ساختمان اجرای قیرگونی پشت بام و سرویس بهداشتی و بدنه اجرا و تعمیرات آسفالت پشت بام , حیات و محوطه و کلیه خدمات در زمینه عایقکاری و ایزولاسیون رطوبتی ارایه خدمات به سراسر تهران و حومه برآورد هزینه و قیمت ایزوگام با نصب , بدون نصب آسفالت کاری و قیروگونی

اجرای ایزوگام

ایزوگام عایق مقاومی متشکل از قیر و الیاف مصنوعی است که با گرما بر بستر بام چسبانده می‌شود. و از نفوذ آب و نم به محیط زیر خود جلوگیری می‌کند. عمر ایزوگام بطور میانگین 12 سال است. ایزوگام عایقی نوین است که در صنعت با اتکا به دانش، آزمودگی(تجربه) و فناوری در راستای ایمن سازی سازه‌ها در برابر نفوذ آب و رطوبت پیش آمده از بارش برف و باران. ایزوگام که گونه‌های گوناگونی دارد، پس از تستهای  گوناگون، درآزمایشگاه‌های کارخانه‌های فرآوری، ضریب استحکامش را افزایش خواهند داد.

قیمت هر متر ایزوگام بدون نصب

هر ساختمانی دربرابر رطوبت حاصل از بارش برف وباران دچار نم زدگی و رطوبت می شود, که برای ممانعت  از این نفوذ رطوبت از قیر و گونی استفاده می شد. ولی همانطور که در قسمت مشخصات قیر توضیح داده میشود مشکلات آن بسیار زیاد و دردسر زا بوده است ، برای رفع  بعضی از این نقایص و کاستن مراحل داغ نمودن قیر و عدم وجود گونی مرغوب ایزوگام پا در عرصه تولید نمود. این تولید جدید نسبت به روش های قبلی بسیار بهتر و در زمان اجرا خطرات کمتری در بر دارد. ضمنا به لحاظ روکش ضعیفی که روی آن وجود دارد در هنگام تردد قیر به کفش افراد نمی چسبد ، همچنین فویل  آن اجازه جذب حرارت کمتری به سازه می دهد هر چند خودش بشدت گرم می گردد.

بیشتر بخوانیم : ایزوگام

قیمت قیرگونی

از قیر گونی برای ایزولاسیون  قسمت هایی مانند پی سازی ، در سرویس هاس بهداشتی، آشپزخانه، پشت بام ها ساختمان ها استفاده می شود. در این روش قیر را به وسیله ی چتایی تثبیت وصاف  میکنند زیرا الیاف گونی نقش مسطح کننده را ایفا می کنند. در کل قیر گونی به دو روش یک لایه و دو لایه انجام میشود. در دو لایه نخست یک لایه قیر میریزند سپس بر روی آن یک گونی قرار میدهند دوباره قیر را بر روی گونی میریزند و یک گونی دیگری بر روی آن قرار میدند . برای آخرین بار آخرین لایه قیر را به روی گونی میریزند. ضخامت قیرگونی نباید بیشتر از 2 تا 3 سانتی متر باشد. باید توجه داشت که سازه تحمل وزن قیرگونی را دارد یا خیر.

قیمت قیرگونی آسفالت

نکته :آهک و شفته آهکی قیر را فاسد و از بین میبرد بنابراین نباید در بر روی این ملات ها قیر گونی انجام داد، باید بری ملات زیر از ماسه سیمان استفاده کرد.

معایب استفاده از قیر گونی:

بعد از گذشت چند سال شروع به پوسیدن میکند. بر اثر نشست های ساختمان امکان پارگی وجود دارد. هر 10 سال یکبار باید ترمیم و یا تعویض شود. در هنگام نصب آلودگی زیادی تولید میکند. با گذشت زمان و پیشرفت علم همواره کسانی هستند که در برابر گسترش محصول نو ظهور مقاومت به خرج می دهند. قیرگونی و ایزوگام دو نمونه از این موارد می باشند. حال می خوایم معایب و مزایای قیرگونی را تشریح نماییم:

قیمت اجرای قیرگونی

معایب:

1- قیر در بعضی وضعیت ها و در هنگام تابش خورشید و نور و گرمای زیاد ,حالت خود را از دست می دهد. شاید بسیار مشاهده نموده باشید که در آفتاب سوزان قیر به کفش یا پای شما بچسبد.

2- در دماهای بالا و زیاد تبدیل شدن قیر به زغال سنگ می باشد و همچنین اشتعال را به همراه دارد

3- قیر در دماهای بالا و همچنین در برابر حلال ها تغییر شکل می دهد.

4- آلودگی محیط زیست را نسبتا به همراه دارد.

5- در مقایسه ایزوگام با قیر می توان گفت قیر وزن به مراتب بیشتری دارا می باشد.

6- نصب ایزوگام خیلی ساده تر و سریع تر و تمیزتر از قیرگونی می باشد.

7- معمولا شرکت ها در برابر قیرگونی ضمانت نامه کتبی ارائه نمی دهند.

اجرای قیر و گونی

مزایای قیر و قیرگونی:

1- بسیاری هنوز بر این باورند که قیرگونی به مراتب بهتر از ایزوگام می باشد و دلیلشان میزان ضخامت قیرگونی در مقایسه با ایزوگام می باشد.

2-شاید یکی دیگر از علل آن صرفه اقتصادی قیرگونی نسبت به ایزوگام باشد.

مزایا:

با توجه به موارد فوق شاید بتوان گفت مصرف ایزوگام بهتر به نظر برسد البته به شرطی که از بابت عایق رطوبتی ایزوگام و همچنین جنس ایزوگام و ضمانت آن خیالی آسوده داشته باشیم.

ایزوگام سراپوش دلیجان

ساختار کلی عایقهای رطوبتی پیش ساخته (ایزوگام) :

۱- قير صنعتي ۷۰- ۶۰ يا ۱۰۰- ۸۵ اصلاح شده با مواد پلیمری

۲- لایه پایینی (سطح داخلی): مواد پليمرى مانند اتکتيک پلى پروپيلن یا الیاف شیشه (APP)و استايرن بوتادين استايرن (SBS) وپلی اتیلن (پلی فیلم) و

۳- يک لايه تيشوى نخدار (پشم شيشه)

۴- يک لايه پلى استر سوزني

۵- انواع پرکننده ها مانند پودر تالک و …

۶- لایه بالایی (سطح خارجی): فيلم پلى اتيلن(پلی فیلم) يا فويل آلومينيومى و یا پودر معدنی (میکا – تالک – ماسه سیلیس – کالوئن – کربنات کلسیم) و یا رنگدانه گرانول و گاه ترکیبی از این ها

7- مواد تکمیلی عایق : شامل مواد دیسپرس کننده ـ امولسی فایر ـ مواد تنظیم کننده غلظت ـ مواد نگهدارنده ـ مواد تنظیم کننده PH و مواد پوشش دهنده فیلم عایق

8- رزین مخصوص (بر پایه اکریلیک ـ استایرن) البته موارد ۳ و ۴ کم کم جاي خود را به لايه اى بنام ترموباندينگ مى دهند که از جنس پلى استر تقويت شده بوده و مقاومت و طول عمر بالايى نسبت به تيشو و پلى استر سوزنى دارا مى باشد .

قیمت ایزوگام شرق

ایزوگام بر اساس نوع لایه های به کار رفته (تیشو و پلی آستر)

به دو دسته تقسیم می شود :

1. ایزوگام تک لایه ( شامل پلی استر دوخته( این نوع ایزوگام به نسبت نوع دو لایه ظریف تر و قابلیت انعطاف بیشتری را دارد.

2. ایزوگام دو لایه (شامل تیشو و پلی استر) این نوع ایزوگام ضخیم تر از نوع تک لایه بوده و دارای استحکام بیشتری می باشد.

لیست قیمت ایزوگام

ایزوگام بر اساس پوشش آلومینیمی روی آن به دو دسته

تقسیم می شود :

1. ایزوگام با روکش آلومینیم با توجه به روکش آلومینیمی، این نوع ایزوگام در جاهایی که در تابش نور مستقیم آفتاب است کاربرد زیادی دارد .

2. ایزوگام بدون روکش آلومینیم این نوع ایزوگام بیشتر جهت عایق کاری سرویس های بهداشتی، پی و … به کار می رود . طبق استاندارد ایران این عایقها به دو دسته تقسیم می شوند :

قیمت هر متر ایزوگام

1.عایق های رطوبتی پیش ساخته مخصوص پی ساختمان ( عایق پی )

2. عایقهای رطوبتی پیش ساخته مخصوص سطوح خارجی ، بدنه استخر و تونلها ایزوگام پلیمری با استفاده از قیر خالص ۷۰–۶۰: عنصر اصلی در این نوع ایزوگام قیر خالص ۷۰–۶۰ بوده و دارای کیفیت بسیار بالایی در مقایسه با ایزوگام دمیده است. قیر خالص ۷۰–۶۰ از پالایش نفت خام به دست می‌آیند. در اثر حرارت دادن نفت خام، بنزین، حلالهای نفتی، نفت چراغ، نفت گاز و سایر روغنهای سبک آن در برج های تقطیر پالایشگاه جدا شده و در گرمای بیش از حدود ۳۸۰ درجه (در فشار عادی) قیر آن به جا می‌ماند. که به صورت جامد یا نیمه جامد است. قیرهای خالص، با درجه نفوذشان نامگذاری شده‌اند. قیر ۶۰/۷۰ در آب‌بندی بام به مصرف می‌رسد.

قیمت ایزوگام ستاره طلایی

ایزوگام BPP بخرم یا BOF ؟

این سوالی است که اکثر نمایندگان و مصرف کنندگان ایزوگام از ما می پرسند، در جواب این سوال باید بگوییم که طبیعتا هرچه کیفیت جنس بالاتر باشد ماندگاری بالاتری دارد و این مشخص است که ایزوگام BPP از ایزوگام BOF بهتر است. ایزوگام BPP (بی پی پی) ایزوگامی است قیمت ایزوگام با اجرا که در تولید آن از قیر گرید 60/70 که بهترین نوع قیر هست استفاده شده و مواد ناخالص ندارد و مواد پلیمری افزودنی خاص نیز به آن اضافه شده قیمت ایزوگام با اجرا و به ایزوگام حالت انعطاف بالا و ارتجاعی می دهد و  با تا کردن ایزوگام یا مچاله کردن آن و برگرداندن به حالت اول نمی شکند و اصطلاحا به این نوع ایزوگام، ایزوگام پلیمری می گویند و ماندگاری این جنس حداقل بین 15 تا 20 سال است. ایزوگام BOF (بی او اف) ایزوگامی است که در تولید آن از نوع دوم قیر که دارای درجه نفوذ کمتری نسبت به قیر پلیمری است استفاده میشود و معمولا کیفیت های بالاتر را به صورت ترکیبی از دو نوع قیر پلیمری و اکسیده استفاده می کنند و ماندگاری این نوع ایزوگام حدود 10 سال است.

ایزوگام کار سیار تهران

لازم به ذکر است ایزوگام های پلیمری و معمولی هم برای مناطق گرمسیر و هم سردسیر تولید می شود اما در مناطق سردسیری به دلیل توانایی تحمل سرما حتما پیشنهاد می شود از ایزوگام BPP استفاده نمایید. موارد کاربرد ایزوگام: قیمت ایزوگام با اجرا ایزوگام به علت سبکی و مقاومت زیاد به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل جهت موارد ذیل می‌باشد:

بیشتر بخوانیم : نصب ایزوگام

دستمزد نصب ایزوگام

بسته به نوع محصول (تک لایه یا دو لایه) تیشو و پلی استر وارد تشتک قیر می‌گردند. سپس با مواد پرایمری یا قیر دمیده آغشته می‌گردد. همچنین ضخامت لایه توسط مجرای خروجی تعبیه شده در بالای تشتک قیر تنظیم میگردد. سپس ورق آلومینیم به لایه آغشته به مواد، چسبیده و وارد حوض آب می‌گردد. لایه پس از طی حوض آب و عبور از بین غلطکها سرد میگردد. قیمت ایزوگام با نصب

اجرت نصب ایزوگام

در مرحله بعد پلاستیک پشت لایه به آن اضافه می‌گردد و لایه ایزوگام وارد آسانسور ذخیره‌سازی میگردد. آسانسور باعث ذخیره‌سازی موقت لایه ایزوگام در دستگاه، و جلوگیری از توقف تولید میشود. همچنین فن‌های خشک‌کننده، عملیات خشک کردن ایزوگام را انجام میدهند. در پایان ایزوگام وارد رول کن می‌گردد و به طول ۱۰ متر حول میله‌ای مخروطی شکل، رول (اصطلاحاً توپ) میگردد. بعد از رول شدن، لایه بریده و توسط پرتاپ کننده به بیرون پرتاپ می‌گردد.

قیرگونی و ایزوگام میرداماد

قیر دمیده از دمیدن هوای داغ به قیر خالص در مرحله آخر عمل تصفیه به دست می‌آید. در این فرایند، هوای داغ با دمای ۲۰۰ تا ۳۰۰ درجه سانتی‌گراد توسط لوله‌های سوراخ‌دار به محفظه حاوی قیر دمیده می‌شود. در اثر انجام این فرایند، اتم‌های هیدروژن موجود در مولکول‌های هیدروکربورهای قیر، با اکسیژن هوا ترکیب می‌شود و با تشکیل آب، عمل بسپارش اتفاق می‌افتد. قیر دمیده نسبت به قیر خالص دارای درجه نفوذ کمتری است، درجه نرمی بیشتری دارد و حساسیت کم تری نسبت به تغییرات دما دارد. این نوع قیر بیشتر در ساختن ورق‌های پوشش بام یا همان ایزوگام ، باتری اتومبیل و اندودکاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. علامت اختصاری قیر دمیده R می‌باشد. مثلاً قیر۸۰/۲۵ R به معنای قیر دمیده با درجه نرمی ۸۰ و درجه نفوذ ۲۵ می‌باشد.

قیرگونی و ایزوگام ظفر

پلی استر ایزوگام :

ويژگيهاي منسوج پلي استر نبافته براساس استاندارد ملی شماره3889

هدف و دامنه كاربرد:

منسوج پلي استر نبافته بعنوان لايه اشباع شونده از مذاب قيري در عايقهاي رطوبتي بكار مي رود.
ويژگي ها: منسوج بايد 100 % از پلي استر توليد شده باشد . سطح منسوج بايد يكنواخت و نسبتا صاف و هموار باشد .منسوج در هنگام تا كردن , تكه تكه و پاره كردن بايد نسبتا عاري از ذرات و مواد خارجي قابل مشاهده باشد . منسوج بايد داراي لبه هاي صاف و يكنواخت باشد . منسوج بايد كه در هنگام رول در دماي 10 تا 60 درجه سانتي گراد چسبندگي نداشته باشد . منسوج مي بايستي با مشخصات فيزيكي در جدول يك مطابقت داشته باشد .

قیرگونی و ایزوگام دیباجی

وزن هر رول نبايد از 40 كيلو گرم تجاوز نمايد. جذب شيشه پلي استر بايد يكدست و يكنواخت باشد . رول ها ميبايست به نحوي بسته بندي شوند كه هنگام جابجايي اولا باز نشوند. ثانيا بسته بندي ميبايست منظم و عاري از وجود هرگونه فرورفتگي يا برآمدگي در مقطع بيروني باشد. رول ها بايد در يك لفاف كاغذي يا پلاستيكي بسته بندي شوند.

پرایمر چیست؟

پرایمر یک نوع ترکیب قیری محلول در آب یا حلال می باشد که جهت پوشش سطوح و یا زیرسازی سطح جهت نصب عایق پیش ساخته ایزوگام مورد استفاده واقع می شوند. ایزوفوندو یک نوع قیر محلول در حلال های نفتی می باشد که پس از اعمال در سطح و تبخیر حلال، یک لایه فیلم قیری چسبناک و عایق در برابر حرارت از خود بر جای می گذارد. قیمت ایزوگام با اجرا نصب عایق پیش ساخته بر روی سطوحی که سیقلی نیستند و یا دارای نرمه های گرد و غبار می باشند از کیفیت مطلوبی برخوردار نخواهد بود. جهت آماده سازی سطح به منظور عایق می توان از پرایمرها کمک گرفت. همچنین با توجه به شکل عرضه این محصول که به صورت خمیری و یا مایع می باشد امکان پوشش دهی سطوح غیر قابل دسترسی نیز با پرایمرها ممکن می گردد.

قیرگونی و ایزوگام لویزان

قیر چیست ؟

قير ماده ای است مركب و بسيار پيچيده كه از دير باز توسط بشر شناخته شده بوده است و در ساخت وسايل ساختمانی و تزيينی، ساخت پروتزهای مصنوعی، ضد آب كردن كشتی و حتی موميايی كردن مورد استفاده قرار می گرفته است. قير بصورت طبيعی از زير پوسته زمين بصورت چشمه، درياچه و معادن سطحی به شكل جامد و مايع رخ می نمايد. در واقع، اين قير طبيعي بود كه در گذشته توسط نياكان بشر مورد استفاده قرار می گرفت و در اواخر قرن نوزدهم در راهسازی مورد استفاده قرار گرفت و در نهايت با كشف نفت و پالايش آن و ايجاد پسمانده قير ، مسير برای استفاده وسيع قير در راهسازی باز شد. رويه های آسفالتی ساخته شده به كمك قير امروزه راههای بسيار هموار و ايمن برای خودروهای سبك و سنگين و باندهای فرود با كيفيت برای نشست و برخاست هواپيماها و حتی زيرسازی های ريل بسيار خوبي براي قطارها فراهم می آورد.

قیرگونی و ایزوگام بلوار ارتش

عایق های رطوبتی ساختمانی و كاربردهای صنعتی مانند پوشش های حفاظتی لوله های خطوط انتقال نفت و گاز و خطوط انتقال نیرو همگی حاكی از قابلیت پوشش دهی و ضد آب بودن قیر است.

 

خروج از نسخه موبایل