نماد سایت ایزوگام تهران

عایق های پلیمری

ساختار عایق های پلیمری 

از لحاظ حلالیت عایق های پلیمری به دو نوع حلال در آب و آبگریز تقسیم میشوند. تنوع تولید در این نوع محصولات باعث شده تا با انتخاب مناسبترین عایق پلیمری کمی سخت شود. ما در اینجا سعی میکنیم تا شما را در بهترین انتخاب عایق کمک کنیم.

عایق پایه سیمانی یا حلال در آب 

عایق های حلال در آب دارای پایه سیمانی بوده و در دو نوع تک جزیی و دوجزیی بسته به کاربرد به بازار عرضه میشوند. در برخی از این نوع عایق ها برای استحکام عایق از الیاف پلیمری هم استفاده میشود. عایق پلیمری پایه سیمانی در دو نوع سخت و انعطاف پذیر موجود است که هرکدام میتوانند تک جزیی یا دوجزیی باشند. عایق نوع سخت با اضافه کردن پلیمر ، دارای خاصیت عدم نفوذ پذیری در برابر رطوبت و  آب می شود. هرچند طول عمر این مواد بالاست ,لیکن به خاطر سخت بودن نمی توانند با انعطاف کم با زیرکار هماهنگ شوند. نشست زیرکار و جمع شدگی آن باعث میشود تا عایق رطوبتی ترک خورده یا لایه لایه شود. به همین خاطر کاربرد عایق پلیمری پایه سیمانی سخت به میزان زیادی محدود شده و نمی تواند بر روی مساحت زیاد اجرا شود. در قیاس  با ایزوگام، به خاطر طول استحکام  و و آلایندگی محیطی کمتر در تولید و کاربرد عایق پایه سیمانی، می تواند به طور گسترده ای روی سطوح مختلف با راحتی در اجرا شود.

 

 

 

عایق های پایه سیمانی به صورت مایع یا جامد یا هردو با ملات سیمان ترکیب شده و در عایقکاری استخر بدنه زیرزمین ها , مخازن آب , دیوار مکانها یا اتاقهایی که در مجاورت رطوبت قرار دارند و سرویس های بهداشتی استفاده میشود. سهولت استفاده , قیمت مناسب , چسبندگی به سطح، بدون ایجاد درز,یکپارچگی ,تحمل بار مناسب,اجرا بر روی سطوح مرطوب از مزایای این نوع عایق های رطوبتی هستند. در هنگام اجرا فقط باید به نسبت مخلوط این عایق ها با ملات سیمان و میزان سیمان توجه کنید تا عایق خوب عمل کند. برای کسب اطلاعات بیشتر , و اجرای این نوع عایق ها در تهران و حومه تهران , شمال تهران ,شرق تهران , غرب تهران مرکز تهران و جنوب تهران با ما تماس بگیرید.

خروج از نسخه موبایل