نماد سایت ایزوگام تهران

تعمیر پشت بام | ایزوگام پشت بام

تعمیر ایزوگام

تعمیر پشت بام

اجرای ایزوگام , قیروگونی و آسفالت و تعمیر پشت بام 09125705349 – 22533080 سراسر تهران اجرا و تعمیرات ایزوگام پشت بام , سرویس بهداشتی , سطح شیب دار , ایرانیت,استخر و مخازن آب اجرا و تعمیرات قیروگونی دولایه و تک لایه پشت بام و سرویس بهداشتی اجرا و لکه گیری آسفالت پشت بام , محوطه , معابر و سایر اماکن زیرسازی , شیب بندی و آماده سازی سطوح و عایق کاری مربوطه

تعمیر ایزوگام پشت بام

برخی مواقع ممکن است از یک یا چند نقطه از سقف پشت بام نشتی های ریزودرشت موجب خرابیهای شود که میتواند علل مختفلی داشته باشد. اولین و محتمل ترین گزینه خرابی ایزوگام , قیروگونی یا آسفالت پشت بام است. البته این موضوع یا باید به وضوح قابل تشخیص باشد یا توسط یک کارشناس تشخیص ترکیدگی لوله و یا عایق کاری تشخیص داده شود. اگر که علت نشتی خرابی عایق کاری ایزوگام , قیروگونی و آسفالت باشد که توسط عایقکار برطرف میشود اما اگر ایراد لوله کشی باشد بایستی ابتدا ترکیدگی و خرابی لوله کشی رفع شده و سپس عایق کاری انجام شود. معمولا لوله هایی که در پشت بام ها وجود دارد لوله های ناودانی و فاضلاب لوله کشی کولر ها و دستگاههای خنک کننده و لوله کشی منبع انبساط پشت بام میباشد.

لکه گیری پشت بام

لکه گیری و ترمیم ایزوگام نسبت به لکه گیری قیروگونی و آسفالت کمی راحت تر انجام میشود.  به طور کلی به دلیل راحتی اجرای ایزوگام تعمیرات آن نیزبا سهولت بیشتر و آلودگی کمتری صورت میپذیرد. برای تعمیر ایزوگام پشت بام اگر یک نقطه خراب و سوراخ شده باشد بهتر است تا شعاع یک تا دومتری آن نیز ایزوگام گسترده شود تا از صحت آببندی اطمینان حاصل شود. تمیز کردن سطح زیرین برای چسباندن ایزوگام بسیار مهم است. ور آمدن لبه ایزوگام نیز از عواملی است که ممکن است باعث نشتی و نم زدگی در سقف یا دیوار طبقه زیرین شود که به مرور خرابیهای گسترش پیدا خواهد کرد. بهتر است این نوع تعمیرات قبل از شروع بارندگیها و در اواخر تابستان انجام شود اما به دلیل پنهان ماندن این گونه خرابیها , تا بارندگی نباشد مشخص نمیشوند. در روزهای بارانی امکان اجرا و تعمیرات وجود ندارد زیرا ایزوگام به درستی به سطح زیرین نمیچسبد . در این مواقع بهتر است به گونه ای سر شود تا بارندگی قطع شد , عایق کاری انجام شود. ایزوگام چسب مخصوص ندارد و بهترین راه برای چسباندن ایزوگام خود ایزوگام یا قیر است.

لکه گیری ایزوگام پشت بام

در مورد کنده شدن و جدا شدن ایزوگام لبه های پشت بام میتوان با داغ کردن سطح مورد نظر و اگر احتیاج باشد با اضافه کردن وصله به لبه ایزوگام این کار را انجام داد. البته اگر ایزوگام زیرین قابلیت تحمل داغ شدن و چسبندگی مناسب را داشته باشد . اگر ایزوگام زیرین مناسب نباشد بایستی قسمتی از آن کنده شده و مجددا به صورت مقطعی ایزوگام نمود.

بیشتر بخوانیم : خرید ایزوگام

لکه گیری قیرگونی

درتعمیر قیروگونی باید قیرداغ شود و این قضیه به دلایل آلایندگی و محدودیت کار را مشکل میسازد. در برخی موارد میتوان قیروگونی خراب پشت بام را نیز با ایزوگام ترمیم نمود که این باید توسط عایق کار تشخیص داده شود. در تعمیرات قیروگونی بهتر است از قیر شل استفاده شود تا با نفوذ به خلل و فرج سطح عمل آب بندی کامل انجام شود.

لکه گیری آسفالت

لکه گیری آسفالت بایستی با قیر داغ یا آسفالت موضعی داغ صورت بگیرد. البته بسته به نوع آسفالت بستر مش آسفالت و نوع قیر آن تغییر میکند. ترمیم آسفالت به دقت و تخصص بالایی نیاز دارد و اگر درست انجام نشود ممکن است پستی و بلندی زیادی با ایزوگام قبلی ایجاد کند.به طور کلی در تعمیرات قیمت لکه گیری عایق کاری ایزوگام , قیرگونی و آسفالت به صورت چکی تعیین میشود و مبنای خیلی دقیقی ندارد.

خروج از نسخه موبایل