نماد سایت ایزوگام تهران

ایزوگام سرویس بهداشتی

نصب ایزوگام - تهران ایزوگام

ایزوگام سرویس بهداشتی

اجرا و تعمیرات عایق کاری قیرگونی و ایزوگام سرویس بهداشتی   09125705349-22533080 سراسر تهران اجرا و تعمیرات عایق کاری قیرگونی , ایزوگام و آسفالت کاری پشت بام ,خرپشته ,ایرانیت و سقف کاذب عایق کاری ایزوگام و قیرگونی آشپزخانه , حمام , دستشویی و توالت ,بالکن , حیات خلوت و سایر نقاط ساختمان لکه گیری و خرده کاری ایزوگام و قیرگونی حتی کمتر از یک مترمربع زیرسازی و شیب بندی و کلیه امورساختمانی و بازسازی آپارتمان و ساختمان

تعمیر ایزوگام سروییس بهداشتی

برای تعمیر ایزوگام , قیرگونی و به طور کلی عایقکاری سرویس بهداشتی یا هر محل دیگری باید ابتدا عیبیابی کرد و مطمین شد که ایراد کار از عایقکاری محل میباشد و نه ایرادات دیگری. اگر از کف و سقف محلی نشت دهد بهترین کار اینست که به یک عایق کار یا تشخیص ترکیدگی لوله مراجعه کرده و از آنها کمک بخواهیم.ما تاجایی که تجربه اندوخته ایم و باتستهایی که انجام میدهیم میتوانیم علت نشتی را حدودا مشخص کنیم. خرابی آب بندی , خرابی لوله کشی و خرابی ایزوگام از مهمترین علل نشتی از کف و سقف طبقه پایین است که با آزمون و خطاهایی که انجام میدهیم, به علت اصلی ریزش و نم از طبقه زیرین پی ببریم. معمولا برای تعمیر لوله کشی و تعمیر عایقکاری کف باید جمع آوری و تخریب انجام شود اما اگر ایراد از بندکشی ساختمان باشد به دلیل عدم تخریب و نوسازی کف تا حدود زیادی از هزینه و وقت شما صرفه جویی میشود.

بیشتر بخوانیم : ایزوگام

عایق کاری سرویس بهداشتی

برای عایق کاری سرویس بهداشتی ابتدا باید سطح مورد نظر پس از تمیزکاری شیب بندی و سیمان کاری شود و این کار بایستی به دقت انجام شود تا در هنگام فرش کردن و سرامیک یا سنگ کف با مشکل مواجه نشویم. برای سرویس بهداشتی بهتر است از قیرگونی دولایه استفاده شود. گونی قیرگونی باید از جنس مرغوب بوده و بادقت فراوان اجرا شود. لبه قیرگونی 20 تا چهل سانت ممکن است از کف بالاتر بزند زیرا پس از کاشیکاری نزدیک به ده سانت از آن نادیده گرفته میشود. قیرگونی به دلیل یکپارچگی و عدم شکنندگی مانند ایزوگام برای سرویس بهداشتی توالت و حمام و آشپزخانه بسیار مناسبتر است اما با توجه آلودگی و داغ کردن قیر کمی مشکلتر و گرانتر میباشد. اما در سطوحی مانند پشت بام و خرپشته خصوصا در زمان تعمیرات و بازسازی به دلیل اینکه رفت و آمد پشت کمتر است و تخریبی در هنگام بازسازی پشت بام صورت نمیگیرد تا حدزیادی ایزوگام بهتر جا افتاده است هم به دلیل قیمت مناسبتر و هم به دلیل اجرای نسبتا راحتتر.
خروج از نسخه موبایل