نماد سایت ایزوگام تهران

اجرای آسفالت تهران | آسفالت پشت بام و معابر

اجرای آسفالت تهران

اجرا , فروش و تعمیرات  آسفالت تهران  گرم و سرد تحویل در محل

09125705349-22533080 سراسر تهران , تعمیر اسفالت

ارایه خدمات , فروش , تعمیرات و تحویل در تهران و حومه و ارسال سایر نقاط

آسفالت یک پوشش و عایق قوی برای سطوحی است که علاوه بر عایق کاری به استحکام زیادی نیاز دارند . اماکنی که رفت و آمد زیادی دارند از جمله مواردی است که آسفالت کاری در آنها انجام میشود .

یکی دیگر از کاربردهای آسفالت مکانهایی است که نیاز به این دارند که بلندشدن گردو خاک جلوگیری کرده و شستشو و نظافت محیط را راحت تر میکند . پارکینگها و انبارها از این قبیل اماکن هستند .

آسفالت داغ استفاده شده در گوشه های پیاده رو جاده ها، انواع زیر را شرح می دهد:پوشش , آسفالت لایه نهایی بتن آسفالت است که در تماس مستقیم با بارهای ترافیکی و عوامل جو قرار دارد.

پیاده رو طراحی شده و اجرا شده است به طوری که مقاومت در برابر بار و مقاومت در برابر اثرات آب و هوای نامطلوب، glaciation و تغییرات دما.
آسفالت آسفالت آسفالت (باندين): اين لايه بتن آسفالتي بين قشر و پايه قير و در غياب پايه قير، بين قشر و قشر بر اساس سنگ شکسته است.

اساس قیر: این قشر، به عنوان اولین لایه آسفالت بتنی، می تواند به طور مستقیم بر روی بستر یا بنیاد قرار گیرد.

اساس آسفالت قیر طبیعی است و مقدار قیر کمتر از آسفالت مشمع کف اتاق و آسفالت است.

اجرای آسفالت تهران

شن و ماسه آسفالت: شن و ماسه آسفالت از مخلوط شن و ماسه شسته شده یا شن و ماسه طبیعی یا با قیر تهران  مخلوط می شود. ماسه آسفالت می تواند در رشته های ضخامت حداقل 15 میلی متر گسترش داده شود. ماسه آسفالت نیز به عنوان یک لایه برای سطح بندی آسفالت قدیمی (پیش پوشش) استفاده می شود.
آسفالت متخلخل: این آسفالت ساخته شده از بتن آسفالت خالص ساخته شده با 100٪ سنگ شکسته با سنگ آهک باز در یک کارخانه آسفالت داغ با ضخامت حدود 25 تا 40 میلی متر است. فضای خالی این پی سنگ داغ حدود 20٪ پس از عبور از سطح است. این قشر نه بخشی از سیستم پیاده رو است و نمی تواند به عنوان جایگزینی برای روش اصلی استفاده شود.

اجرای آسفالت تهران

اجرای آسفالت تهران

آسفالت های حفاظتی

گسترش قیر در خاک، شن و ماسه، آسفالت و بتن و پراکندگی فوری دانه در آن، یا دوغاب بدون خاکستر یا استفاده از مخلوط آسفالت پیش ساخته، نامیده می شود. ضخامت این نوع ماشینکاری (microspherisation) در دو لایه بیش از 12 میلیمتر نیست، که بخشی از ساختار پیاده رو از پیاده رو نیست و عملکرد دستگاه نیست.

آسفالت های محافظ، قیر محلول، دستمال های خالص یا کوزه ها در لرزهای کم استفاده می شود. محدوده کاربرد آسفالت محافظ آسفالت حفاظتی برای جلوگیری از نفوذ پودر، افزایش مقاومت در برابر سایش و لغزش و نیزبهبود موقت روش های موجود آسفالت و بتن استفاده می شود. این نوع ماشینکاری با توجه به سرعت و سهولت استفاده و نیاز محدود به ماشین آلات و تجهیزات آسفالت، نسبت به آسفالت گرم، بسیار مقرون به صرفه است.

خروج از نسخه موبایل